Búcsúbeszédében Jézus így szólt tanítványaihoz: "Én vagyok az út, az igazság és az élet. Senki sem juthat el az Atyához, csak általam. Ha ismernétek engem, Atyámat is ismernétek. De mostantól fogva ismeritek őt, és látjátok." Fülöp megjegyezte: "Uram...
2024. május 3. Tímea és Irma névnapja van

KARÁCSONY
2021. december 20.

"Isten szeretete abban nyilvánul meg bennünk, hogy Isten elküldte a világba egyszülött Fiát, hogy általa éljünk. A szeretet nem abban áll, hogy mi szeretjük Istent, hanem hogy ő szeret minket, és elküldte a Fiát bűneinkért engesztelésül. Szeretteim, ha Isten így szeretett minket, nekünk is szeretnünk kell egymást."

(1.Ján.4,9-11)

MINDEN KEDVES OLVASÓNKNAK, KUTATÓNKNAK
ÁLDOTT KARÁCSONYI ÜNNEPEKET
ÉS
BÉKÉS, BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNUNK!

„Az ádventi várakozás hasonlít a megemlékezéshez, de valójában mindennél távolabb áll tőle. Valódi várakozás. Pontosabban úgy, ahogy a szeretet mindennél valóságosabban vágyakozik az után, akit magához ölel és örök újszülöttként a karjai között tart.”

(Pilinszky János)