Kafarnaumban így tanította Jézus a sokaságot: "Én vagyok az élet kenyere. Aki hozzám jön, nem éhezik többé; és aki bennem hisz, nem szomjazik soha. Megmondtam nektek: Bár láttok engem, mégsem hisztek. Minden, amit az Atya nekem ad, hozzám jön. Aki te...
2024. április 17. Rudolf névnapja van

2022. szeptember 19.

ARS SACRA FESZTIVÁL

2022.09.16-2022.09.24.

2022-ban 16. alkalommal rendezik meg az Ars Sacra Fesztivált, amelynek idei mottója: „Úgy szeressétek egymást, ahogy én szerettelek titeket!” (Jn 13.34) ezzel a gondolattal indítjuk a 2022-es esztendőt és egyben készülünk a XVI. Ars Sacra Fesztiválra, amely ebben az évben újra szeptember harmadik hetében jelentkezik magas színvonalú, műfajilag sokszínű, a történelmi egyházakhoz kapcsolható művészeti alkotásokat és produkciókat bemutató ingyenes programkínálatával.

ARS SACRA PROGRAMFÜZET  ELÉRÉSE  A FESZTIVÁL HONLAPJÁN!

VÁCI, ILLETVE VÁCI EGYHÁZMEGYÉBEN MEGTEKINTHETŐ PROGRAMOK AZ EGYHÁZMEGYE HONLAPJÁN TALÁLHATÓK!