Történt egyszer, hogy Jézus éppen befejezte imádságát. Ekkor egyik tanítványa arra kérte: "Uram, taníts meg minket imádkozni, mint ahogy János is tanította imádkozni tanítványait." Jézus erre így szólt hozzájuk: "Amikor imádkoztok, ezt mondjátok: A...
2022. október 5. Aurél névnapja van

KITEKINTŐ

HÍREK, ESEMÉNYEK HELYI ÉS EGYHÁZI GYŰJTEMÉNYEKBŐL
2012. július 26.

Vác történelmi belvárosa és a Duna-part ad otthont az immáron a XX. Váci Világi Vigalomnak, mely ez évben is július utolsó hétvégéjén lesz. Változatos gyermekprogramokat, kulturális és művészeti produkciókat, megannyi kiállítást, színvonalas műsorokat kínál a fesztivál vendégeinek.

Részletes programról a vigalom hivatalos oldalán lehet tájékozódni: Váci Világi Vigalom