Abban az időben: Jézus megjelent a Tizenegynek, és így szólt hozzájuk: "Menjetek el az egész világra, és hirdessétek az evangéliumot minden teremtménynek! Aki hisz és megkeresztelkedik, az üdvözül, aki nem hisz, az elkárhozik. A híveket ezek a jelek ...
2024. április 25. Márk névnapja van

MEGJELENT A VÁCI EGYHÁZMEGYE SZINODÁLIS KÉRDŐÍVE
2022. március 3.

A VÁCI EGYHÁZMEGYE SZINODÁLIS KÉRDŐÍVE

Fontos, hogy mindannyian részesei legyünk ennek a folyamatnak és az Egyház történetében egyedülálló módon elmondjuk véleményünket, gondolatainkat!

Javasoljuk, hogy a kérdőívet elsősorban kiscsoportok, közösségek közösen töltsék ki, egymással megbeszélve a lehetséges válaszokat, hiszen ez a szinodalitás lényege!

CSOPORTOS KÉRDŐÍV

Lehetőség van az egyéni (anonim) kitöltésre is az alábbi linken:

EGYÉNI KÉRDŐÍV

A két kérdőív tartalma lényegében megegyezik egymással. 10 témából lehet választani. Egy tematikus kérdőív csoportos kitöltésére javasolt idő a megbeszélés folyamatát figyelembe véve kb 1 óra.

A válaszokat 2022. március 31-ig várjuk!

TÖLTSD KI TE IS!!!