Amikor Kafarnaumban Jézus az élet kenyerének mondta önmagát, vita támadt a zsidók között: "Hogyan adhatja ez testét eledelül nekünk?" ? kérdezték. Jézus így felelt nekik: "Bizony, bizony, mondom nektek: Ha nem eszitek az Emberfia testét, és nem isszá...
2024. április 19. Emma névnapja van

KÖNYVVÁSÁRT TARTOTTUNK A CREDO-HÁZBAN
2021. október 19.

KÖNYVVÁSÁRT TARTOTTUNK A CREDO-HÁZBAN

Közel két év után ismét lehetőség nyílt, hogy az egyházmegyei könyvtár 2021. október 11. és 15. között könyvvásárt tartson fölöspéldányaiból. A vásárnak a Credo-ház adott otthont, ahol több száz könyv közül válogathattak olvasnivalót a vásárlók.

Köszönjük, hogy sokan ellátogattak és vásároltak könyveinkből ezzel támogatva könyvtárunkat!

A könyvásár bevételét a könyvtár gyűjteményének állományvédelmi munkáihoz használjuk fel, amelyről hírt adunk a könyvtár honlapján!