Egyszer Jézus köré sereglett a csodaváró tömeg, de ő így szólt hozzájuk: "Ez a nemzedék gonosz nemzedék. Csodajelet követel, de nem kap más jelet, mint Jónás próféta jelét. Ahogy Jónás jel volt a niniveieknek, úgy lesz az Emberfia is jel ennek a nemz...
2018. október 16. Gál névnapja van

KITEKINTŐ

2017. szeptember 11.

ARS SACRA FESZTIVÁL

2017. SZEPTEMBER 16-24.

NYITOTT TEMPLOMOK NAPJA

2017. SZEPTEMBER 16.

"Ne féljetek!

Nyissátok meg, sőt tárjátok ki Krisztus előtt a kapukat!

Nyissátok meg... a kultúra, a fejlődés és a civilizáció széles mezőinek korlátait!

Ne féljetek!"

Tíznapossá nőt a valamikori Szakrális Művészetek Hete, ma Ars Sacra Fesztivál, mely a szeretet kultúrájának terjedését segíti a művészet számos műfaját felvonultaró INGYENESEN látogatható programjaival. Az idén tízéves jubileumát ünneplő fesztivál több, mint 600 eseményt hirdetett meg hazánkban és Európa egyre több országában.

A rendezvényekről a az ARS SACRA hivatalos weboldala tájékoztat minden érdeklődőt!