Jézus egyszer egy házban tanított, amikor odajöttek anyja és rokonai, de a tömeg miatt nem tudtak bejutni hozzá. Ekkor jelentették neki: "Anyád és rokonaid kint állnak, és látni akarnak." ? azonban így válaszolt: "Az én anyám és rokonaim azok, akik I...
2017. szeptember 26. Jusztina névnapja van

KITEKINTŐ

2017. szeptember 11.

ARS SACRA FESZTIVÁL

2017. SZEPTEMBER 16-24.

NYITOTT TEMPLOMOK NAPJA

2017. SZEPTEMBER 16.

"Ne féljetek!

Nyissátok meg, sőt tárjátok ki Krisztus előtt a kapukat!

Nyissátok meg... a kultúra, a fejlődés és a civilizáció széles mezőinek korlátait!

Ne féljetek!"

Tíznapossá nőt a valamikori Szakrális Művészetek Hete, ma Ars Sacra Fesztivál, mely a szeretet kultúrájának terjedését segíti a művészet számos műfaját felvonultaró INGYENESEN látogatható programjaival. Az idén tízéves jubileumát ünneplő fesztivál több, mint 600 eseményt hirdetett meg hazánkban és Európa egyre több országában.

A rendezvényekről a az ARS SACRA hivatalos weboldala tájékoztat minden érdeklődőt!