A kenyérszaporítás utáni napon Jézus így szólt a sokasághoz: "Senki sem jöhet hozzám, ha nem vonzza az Atya, aki küldött engem. Én feltámasztom őt az utolsó napon. A prófétáknál ezt olvassuk: "Mindnyájan Isten tanítványai lesznek." Mindaz, aki hallga...
2024. április 18. Andrea és Ilma névnapja van

KÖNYV ÚJDONSÁGAINK
2019. január 18.

BOCSA JÓZSEF SCH.P.:

KIENGESZTELŐDÉS, GYÓGYULÁS, SZABADULÁS

"Hogyan szabaduljunk ki saját bűneink, mások bűnei és a gonosz fogságából? Hogyan vegyük kézbe saját sorsunk irányítását? Hogyan befolyásolhatjuk pozitív módon mások életét, de mindezt mégsem pusztán öntevékenyen napjaik divatos önmegváltási próbálkozásainak áldozatul esve, hanem azok útvesztőiből is kikászálódva, a Názáreti Jézus Krisztus megváltását elfogadva és magunkévá téve?" - Ezekre a kérdésekre ad választ a könyv, mely a váci Piarista Templomban másfél évtizede zajló gyógyító alkalmak összefoglalása. A szerző gondolatait idézve: " A gyógyító-szabadító szolgálat, az egyéni és közösségi gyógyulás és szabadulás kézikönyveként  is forgatható.

Mindenki szíves figyelmébe ajánjuk!