Jézus Jeruzsálemhez közeledett. Sokan azt hitték, hogy hamarosan megvalósul az Isten országa, ezért a következő példabeszédet mondta nekik: "Egy előkelő ember messze földre indult, hogy ott királyi méltóságot nyerjen, és úgy térjen vissza. Magához hí...
2018. november 21. Olivér névnapja van

ÚJDONSÁGAINK
2018. március 13.

AZ ENGESZTELÉS LELKISÉGE

Bocsa József Sch.P.

Dr. Szegedi László

Dr. Szederkényi László

Ez a könyv - bemutatva az engesztelés lelkiségét - megmutatja, hogy az engesztelés révén hogyan kerülheti el minél több ember Isten büntetését, igazságos haragját, hogy megtérve bűnbánatot gyakorololva, hogyan találhat rá valóban irgalmas szerető Istenre.

Az engesztelés eggyéválást jelent Jézus engesztelő áldozatával a világ bűneiért, illetve bűnöseiért. Az engesztelés célja a lelkek mentése, a kárhozattól való megszabadítása üdvözítése.