Abban az időben Jézus a következő példabeszédet mondta tanítványainak: A mennyek országa olyan, mint az a tíz szűz, akik vették lámpáikat, és kimentek a vőlegény elé. Öten közülük balgák voltak, öten pedig okosak. A balgák fogták a lámpásukat, de ola...
2019. január 18. Piroska névnapja van

ÚJDONSÁGAINK
2018. március 13.

AZ ENGESZTELÉS LELKISÉGE

Bocsa József Sch.P.

Dr. Szegedi László

Dr. Szederkényi László

Ez a könyv - bemutatva az engesztelés lelkiségét - megmutatja, hogy az engesztelés révén hogyan kerülheti el minél több ember Isten büntetését, igazságos haragját, hogy megtérve bűnbánatot gyakorololva, hogyan találhat rá valóban irgalmas szerető Istenre.

Az engesztelés eggyéválást jelent Jézus engesztelő áldozatával a világ bűneiért, illetve bűnöseiért. Az engesztelés célja a lelkek mentése, a kárhozattól való megszabadítása üdvözítése.