Egyszer Jézus köré sereglett a csodaváró tömeg, de ő így szólt hozzájuk: "Ez a nemzedék gonosz nemzedék. Csodajelet követel, de nem kap más jelet, mint Jónás próféta jelét. Ahogy Jónás jel volt a niniveieknek, úgy lesz az Emberfia is jel ennek a nemz...
2018. október 15. Teréz névnapja van

RENDHAGYÓ KÖNYVTÁRÓRA KÖNYVTÁRUNKBAN
2017. november 14.

RENDHAGYÓ KÖNYVTÁRÓRA AZ EGYHÁZMEGYEI KÖNYVTÁRBAN

A Váci Karolina Általános Iskola 4. osztályos tanulói látogattak el könyvtárunkba, 2017. november 9-én, csütörtökön. Az iskolások megismerkedhettek az egyházmegyei könyvtár történetével, gyűjteményével. Betekintést nyerhettek írás több ezer éves történetébe, s megtekinthették a könyvnyomtatás nagyobb korszakainak érdekes, különleges gyűjteményünkben őrzött könyvterméseit. A rendhagyó óra játékos, barkácsolós foglalkozással zárult.