Abban az időben Jézus ezt mondta tanítványainak: Bizony mondom nektek: Ha valaki csak egy pohár vizet is ad nektek inni azért, mert Krisztuséi vagytok, megkapja érte jutalmát. Ha viszont valaki csak egyet is bűnre csábít a kicsinyek közül, akik hiszn...
2017. február 23. Alfréd névnapja van

ELÉRHETŐ ONLINE KATALÓGUSUNKBAN DVD-GYŰJTEMÉNYÜNK
2016. december 6.

ELÉRHETŐ ONLINE KATALÓGUSUNKBAN DVD-GYŰJTEMÉNYÜNK

Feldolgozásra került a könyvtár CD-ROM és DVD gyűjtése: számos adattár, ismeretterjesztő mű, film kereshető online katalógusunkban. A dokumentumok többsége kölcsönözhető. Katalógusunkban a Keresés menüpontban, a Gyűjtemények almezőben, Multimédatár címszó alatt megtalálhatók a jelenleg elérhető és kölcsönözhető dokumentumaink. A Tár folymatosan bővülni fog, már elkezdődött hangzó dokumentumaink feldolgozása is.

Multimédiatárunkat szeretettel ajánljuk olvasóink, az egyházmegye katekétáinak, hitoktatóinak figyelmébe!

ÚJDONSÁG

A BIBLIA GYEREKEKNEK

ÓTESTAMENTUM ÉS ÚJSZÖVETSÉG

Az Etalon Kiadó DVD-ivel gyarapodott gyűjteményünk Multimédiatára. A DVD lemezeken 2-4 rajzfilmben elevenednek meg az Ószövetség és az Újszövetség történetei.