Egy alkalommal így szólt Jézus a néphez: "Kihez hasonlítsam ezt a nemzedéket? Hasonlít a piacon tanyázó gyermekekhez, akik odakiáltják pajtásaiknak: "Furulyáztunk, de nem táncoltatok. Siránkoztunk, de nem zokogtatok." Eljött János. Nem eszik, és nem ...
2017. december 15. Valér névnapja van

ELÉRHETŐ ONLINE KATALÓGUSUNKBAN DVD-GYŰJTEMÉNYÜNK
2016. december 6.

ELÉRHETŐ ONLINE KATALÓGUSUNKBAN DVD-GYŰJTEMÉNYÜNK

Feldolgozásra került a könyvtár CD-ROM és DVD gyűjtése: számos adattár, ismeretterjesztő mű, film kereshető online katalógusunkban. A dokumentumok többsége kölcsönözhető. Katalógusunkban a Keresés menüpontban, a Gyűjtemények almezőben, Multimédatár címszó alatt megtalálhatók a jelenleg elérhető és kölcsönözhető dokumentumaink. A Tár folymatosan bővülni fog, már elkezdődött hangzó dokumentumaink feldolgozása is.

Multimédiatárunkat szeretettel ajánljuk olvasóink, az egyházmegye katekétáinak, hitoktatóinak figyelmébe!

ÚJDONSÁG

A BIBLIA GYEREKEKNEK

ÓTESTAMENTUM ÉS ÚJSZÖVETSÉG

Az Etalon Kiadó DVD-ivel gyarapodott gyűjteményünk Multimédiatára. A DVD lemezeken 2-4 rajzfilmben elevenednek meg az Ószövetség és az Újszövetség történetei.