Abban az időben Jézus ezt mondta apostolainak: Ne féljetek az emberektől! Nincs rejtett dolog, amelyre fény ne derülne, sem titok, amely ki ne tudódnék. Amit én sötétben mondok nektek, azt ti mondjátok el világosban: és amit fülbe súgva hallotok, hir...
2017. június 25. Vilmos névnapja van

ELÉRHETŐ ONLINE KATALÓGUSUNKBAN DVD-GYŰJTEMÉNYÜNK
2016. december 6.

ELÉRHETŐ ONLINE KATALÓGUSUNKBAN DVD-GYŰJTEMÉNYÜNK

Feldolgozásra került a könyvtár CD-ROM és DVD gyűjtése: számos adattár, ismeretterjesztő mű, film kereshető online katalógusunkban. A dokumentumok többsége kölcsönözhető. Katalógusunkban a Keresés menüpontban, a Gyűjtemények almezőben, Multimédatár címszó alatt megtalálhatók a jelenleg elérhető és kölcsönözhető dokumentumaink. A Tár folymatosan bővülni fog, már elkezdődött hangzó dokumentumaink feldolgozása is.

Multimédiatárunkat szeretettel ajánljuk olvasóink, az egyházmegye katekétáinak, hitoktatóinak figyelmébe!

ÚJDONSÁG

A BIBLIA GYEREKEKNEK

ÓTESTAMENTUM ÉS ÚJSZÖVETSÉG

Az Etalon Kiadó DVD-ivel gyarapodott gyűjteményünk Multimédiatára. A DVD lemezeken 2-4 rajzfilmben elevenednek meg az Ószövetség és az Újszövetség történetei.