Amikor Jézus meghallotta, hogy (Keresztelő) Jánost fogságba vetették, visszatért Galileába. Elhagyta Názáretet, és a tengerparti Kafarnaumban telepedett le, Zabulon és Neftali vidékén, hogy beteljesedjék, amit Izajás próféta mondott: Zabulon földje...
2017. január 22. Vince és Artúr névnapja van

ELÉRHETŐ ONLINE KATALÓGUSUNKBAN DVD-GYŰJTEMÉNYÜNK
2016. december 6.

ELÉRHETŐ ONLINE KATALÓGUSUNKBAN DVD-GYŰJTEMÉNYÜNK

Feldolgozásra került a könyvtár CD-ROM és DVD gyűjtése: számos adattár, ismeretterjesztő mű, film kereshető online katalógusunkban. A dokumentumok többsége kölcsönözhető. Katalógusunkban a Keresés menüpontban, a Gyűjtemények almezőben, Multimédatár címszó alatt megtalálhatók a jelenleg elérhető és kölcsönözhető dokumentumaink. A Tár folymatosan bővülni fog, már elkezdődött hangzó dokumentumaink feldolgozása is.

Multimédiatárunkat szeretettel ajánljuk olvasóink, az egyházmegye katekétáinak, hitoktatóinak figyelmébe!

ÚJDONSÁG

A BIBLIA GYEREKEKNEK

ÓTESTAMENTUM ÉS ÚJSZÖVETSÉG

Az Etalon Kiadó DVD-ivel gyarapodott gyűjteményünk Multimédiatára. A DVD lemezeken 2-4 rajzfilmben elevenednek meg az Ószövetség és az Újszövetség történetei.